Czy z homoseksualności, biseksualności można wyleczyć?

Czy z homoseksualności, biseksualności można wyleczyć?

Homoseksualność czy biseksualność NIE JEST CHOROBĄ!

Każdy człowiek rodzi się z daną orientacją seksualną. Tak jak każdy człowiek rodzi się z danym kolorem oczu. Czy jeśli urodzi się osoba z rzadkim kolorem oczu, czy oznacza to, że ta osoba nie jest normalna? Nie! Taka osoba jest taka sama jak inni z innymi kolorami oczu.

Czy jesteś gejem, lesbijką, biseksualny, nie jesteś chorym i jeśli ktoś wmawia Tobie takie brednie, wogóle takiej osoby nie słuchaj! Najczęściej takie osoby są pod presją religii i nie mają w ogóle zielonego pojęcia o medycynie i obecnym stanie nauki o seksualności człowieka.

Nie daj się namówić na tzw. terapie konwersyjne (inaczej terapia reparatywna), najczęściej prowadzone przez nawiedzone sekty religijne czy grupy katolickie lub fałszywych terapeutów bądź terapeutów, którzy pracują wbrew obecnie obowiązującej wiedzy medycznej.

W czasie takich “terapii” są używane sadystyczne psychologicznie metody, a nawet używanie elektroterapii tzn. rażenia człowieka prądem, zmuszanie do odbywania stosunków seksualnych z osobnikiem przeciwnej płci oraz tzw. pranie mózgu.

NIGDY NIE DAJ SIĘ ZMUSIĆ DO „TERAPII” KONWERSYJNEJ!!! ZRÓB WSZYSTKO ABY UNIKNĄC TAKIEJ “TERAPII”. SĄ TO ŚREDNIOWIECZNE, SADYSTYCZNE METODY, KTÓRE JEDYNIE PSYCHOLOGICZNIE NISZCZĄ CZŁOWIEKA NIC NIE ZMIENIAJĄC. PAMIĘTAJ, TAKI SIĘ URODZIŁEŚ/AŚ I MOŻESZ I BĘDZIESZ SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM!!!

HOMOSEKSUALNOŚĆ, BISEKSUALNOŚĆ TO NIE CHOROBA, JESTEŚ NAJZDROWSZYM NA ŚWIECIE CZŁOWIEKIEM!!!